RN216-0.5-02-47M
Schaffner*RN216-0.5-02-47M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 47mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815710-SF
Item number:
RN 216-0.5-02-47M
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:960 mOhm
Inductance:47 mH