RN216-0.5-02-39M
Schaffner*RN216-0.5-02-39M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 39mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815711-SF
Item number:
RN 216-0.5-02-39M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:920 mOhm
Inductance:39 mH