RN216-0.5-02-27M
Schaffner*RN216-0.5-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 27mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815712-SF
Item number:
RN 216-0.5-02-27M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN216
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:790 mOhm
Inductance:27 mH