RN214-2-02-4M2
Schaffner*RN214-2-02-4M2 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 4.2mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816556-SF
Item number:
RN 214-2-02-4M2
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:100 mOhm
Inductance:4.2 mH