RN214-2-02-2M2
Schaffner*RN214-2-02-2M2 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 2.2mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816557-SF
Item number:
RN 214-2-02-2M2
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:67 mOhm
Inductance:2.2 mH