RN214-1.5-02-6M8
Schaffner*RN214-1.5-02-6M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 1.5A, 6.8mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816553-SF
Item number:
RN 214-1.5-02-6M8
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1.5 A
Resistance:123 mOhm
Inductance:6.8 mH