RN214-1.2-02-10M
Schaffner*RN214-1.2-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 1.2A, 10mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816552-SF
Item number:
RN 214-1.2-02-10M
Orderable, delivery time approx. 19 weeks
Voltage:300 VAC
Current:1.2 A
Resistance:195 mOhm
Inductance:10 mH