RN214-0.5-02-39M
Schaffner*RN214-0.5-02-39M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 39mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816549-SF
Item number:
RN 214-0.5-02-39M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:830 mOhm
Inductance:39 mH