RN212-2.6-02-0M4
Schaffner*RN212-2.6-02-0M4 RN Common Mode Choke 300VAC,2.6A, 0.4mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815700-SF
Item number:
RN 212-2.6-02-0M4
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:2.6 A
Resistance:40 mOhm
Inductance:0.4 mH