RN212-0.6-02-15M
Schaffner*RN212-0.6-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.6A, 15mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816543-SF
Item number:
RN 212-0.6-02-15M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:0.6 A
Resistance:490 mOhm
Inductance:15 mH