RN212-0.5-02-27M
Schaffner*RN212-0.5-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 27mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816542-SF
Item number:
RN 212-0.5-02-27M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:1200 mOhm
Inductance:27 mH