RN212-0.5-02-15M
Schaffner*RN212-0.5-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 15mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815793-SF
Item number:
RN 212-0.5-02-15M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Add to Favorites
Series:RN212
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:700 mOhm
Inductance:15 mH