RN204-1.5-02-1M6
Schaffner*RN204-1.5-02-1M6 RN Common Mode Choke 300VAC, 1.5A, 1.6mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815787-SF
Item number:
RN 204-1.5-02-1M6
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:1.5 A
Resistance:96 mOhm
Inductance:1.6 mH