RN204-0.6-02-4M4
Schaffner*RN204-0.6-02-4M4 RN Common Mode Choke 300VAC, 0.6A, 4.4.mH, Vertica
Manufacturer Item No.:
815786-SF
Item number:
RN 204-0.6-02-4M4
Voltage:300 VAC
Current:0.6 A
Resistance:350 mOhm
Inductance:4.4 mH