RN202-0.6-02-4M4
Schaffner*RN202-0.6-02-4M4 RN Common Mode Choke 300VAC, 0.6A, 4.4mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816538-SF
Item number:
RN 202-0.6-02-4M4
Voltage:300 VAC
Current:0.6 A
Resistance:380 mOhm
Inductance:4.4 mH