RN152-6-02-3M9
Schaffner*RN152-6-02-3M9 RN Common Mode Choke 300VAC, 6A, 3.9mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816535-SF
Item number:
RN 152-6-02-3M9
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:6 A
Resistance:42 mOhm
Inductance:3.9 mH