RN152-10-02-1M8
Schaffner*RN152-10-02-1M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 10A, 1.8mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816531-SF
Item number:
RN 152-10-02-1M8
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN152
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:10 A
Resistance:14 mOhm
Inductance:1.8 mH