RN143-4-02-3M9
Schaffner*RN143-4-02-3M9 RN Common Mode Choke 300VAC, 4A, 3.9mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816529-SF
Item number:
RN 143-4-02-3M9
Voltage:300 VAC
Current:4 A
Resistance:59 mOhm
Inductance:3.9 mH