RN142-4-02-3M3
Schaffner*RN142-4-02-3M3 RN Common Mode Choke 300VAC, 4A, 3.3mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816524-SF
Item number:
RN 142-4-02-3M3
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:4 A
Resistance:67 mOhm
Inductance:3.3 mH