RN142-1.4-02-27M
Schaffner*RN142-1.4-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 1.4A, 27mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816521-SF
Item number:
RN 142-1.4-02-27M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1.4 A
Resistance:500 mOhm
Inductance:27 mH