RN142-1-02-33M
Schaffner*RN142-1-02-33M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 33mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816522-SF
Item number:
RN 142-1-02-33M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:810 mOhm
Inductance:33 mH