RN142-0.5-02-82M
Schaffner*RN142-0.5-02-82M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 82mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816520-SF
Item number:
RN 142-0.5-02-82M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN142
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:2700 mOhm
Inductance:82 mH