RN122-4-02-3M3
Schaffner*RN122-4-02-3M3 RN Common Mode Choke 300VAC, 4A, 3.3mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816518-SF
Item number:
RN 122-4-02-3M3
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:4 A
Resistance:46 mOhm
Inductance:3.3 mH