RN122-4-02-1M8
Schaffner*RN122-4-02-1M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 4A, 1.8mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816519-SF
Item number:
RN 122-4-02-1M8
Voltage:300 VAC
Current:4 A
Resistance:42 mOhm
Inductance:1.8 mH