RN122-1.5-02-10M
Schaffner*RN122-1.5-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 1.5A, 10mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816510-SF
Item number:
RN 122-1.5-02-10M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1.5 A
Resistance:250 mOhm
Inductance:10 mH