RN122-1-02-18M
Schaffner*RN122-1-02-18M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 18mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816511-SF
Item number:
RN 122-1-02-18M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:630 mOhm
Inductance:18 mH