RN122-1-02-10M
Schaffner*RN122-1-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 10mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816513-SF
Item number:
RN 122-1-02-10M
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:560 mOhm
Inductance:10 mH