RN122-0.8-02-39M
Schaffner*RN122-0.8-02-39M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.8A, 39mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816509-SF
Item number:
RN 122-0.8-02-39M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN122
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.8 A
Resistance:1000 mOhm
Inductance:39 mH