RN122-0.5-02-56M
Schaffner*RN 122-0.5-02-56M
Manufacturer Item No.:
816507-SF
Item number:
RN 122-0.5-02-56M
from 1 pieces
2,22 € / 1 pieces
from 5 pieces
1,71 € / 1 pieces
from 10 pieces
1,48 € / 1 pieces
from 200 pieces
1,11 € / 1 pieces
from 1000 pieces
1,08 € / 1 pieces
from 2000 pieces
1,04 € / 1 pieces
from 4000 pieces
1,01 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RN122 |
|---|---|
| Application Type: | Switch-mode power applications |
| Voltage: | 300 VAC |
| Current: | 0.5 A |
| Resistance: | 1800 mOhm |
| Inductance: | 56 mH |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 20 g |
| Gross weight: | 22 g |