RN116-2-02-3M3
Schaffner*RN116-2-02-3M3 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 3.3mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
815708-SF
Item number:
RN 116-2-02-3M3
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:70 mOhm
Inductance:3.3 mH