RN116-1.7-02-4M0
Schaffner*RN116-1.7-02-4M0 RN Common Mode Choke 300VAC,1.7A, 4mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
815801-SF
Item number:
RN 116-1.7-02-4M0
Voltage:300 VAC
Current:1.7 A
Resistance:87 mOhm
Inductance:4 mH