RN116-0.5-02-47M
Schaffner*RN116-0.5-02-47M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 47mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
815703-SF
Item number:
RN 116-0.5-02-47M
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:960 mOhm
Inductance:47 mH