RN114-4-02-1M5
Schaffner*RN114-4-02-1M5 RN Common Mode Choke 300VAC, 4A, 1.5mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816506-SF
Item number:
RN 114-4-02-1M5
Orderable, delivery time approx. 19 weeks
Voltage:300 VAC
Current:4 A
Resistance:34 mOhm
Inductance:1.5 mH