RN114-1-02-15M
Schaffner*RN114-1-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 15mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816502-SF
Item number:
RN 114-1-02-15M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:370 mOhm
Inductance:15 mH