RN114-0.5-02-39M
Schaffner*RN114-0.5-02-39M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 39mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816498-SF
Item number:
RN 114-0.5-02-39M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:830 mOhm
Inductance:39 mH