RN112-1.5-02-3M3
Schaffner*RN112-1.5-02-3M3 RN Common Mode Choke 300VAC, 1.5A, 3.3mH, Horizont
Manufacturer Item No.:
816494-SF
Item number:
RN 112-1.5-02-3M3
Voltage:300 VAC
Current:1.5 A
Resistance:102 mOhm
Inductance:3.3 mH