RN102-1.5-02-1M6
Schaffner*RN102-1.5-02-1M6 RN Common Mode Choke 300VAC, 1.5A, 1.6mH, Horizont
Manufacturer Item No.:
816486-SF
Item number:
RN 102-1.5-02-1M6
Orderable, delivery time approx. 19 weeks
Voltage:300 VAC
Current:1.5 A
Resistance:94 mOhm
Inductance:1.6 mH