RN102-0.6-02-4M4
Schaffner*RN102-0.6-02-4M4 RN Common Mode Choke 300VAC, 0.6A, 4.4mH, Horizont
Manufacturer Item No.:
816485-SF
Item number:
RN 102-0.6-02-4M4
In Stock.
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN102
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:1.5 A
Resistance:380 mOhm
Inductance:4.4 mH