ED100-1.25-7M0
Schaffner*ED 100-1.25-7M0 ED Common Mode Choke 300VAC, 1.25A, 7mH, Vertical High Diff.-Mode 0.2mH@10kHz,DC R 0.4 Ohm, FP 10x20
Manufacturer Item No.:
822539-SF
Item number:
ED 100-1.25-7M0
from 450 pieces
1,43 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1,39 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1,34 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,30 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | ED100 |
|---|---|
| Application Type: | Lighting Applications |
| Voltage: | 300 VAC |
| Current: | 1.25 A |
| Inductance: | 7 mH |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Performance Level: | very high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Dimensions: | 24.3 x 14.3 x 19.1 mm |
| Net weight: | 12.5 g |
| Gross weight: | 16.516 g |