1-1695-987587
Schaltbau*C195 T/ 24EV-U2 Schütz S Spule 24V, AC, ohne Löschkammer
Manufacturer Item No.:
1-1695-987587
Item number:
1-1695-987587
from 1 pieces
408,29 € / 1 pieces
from 5 pieces
340,24 € / 1 pieces
from 20 pieces
289,20 € / 1 pieces
from 50 pieces
261,99 € / 1 pieces
from 100 pieces
244,96 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C195 |
| Product Group: | C195T |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 220 V |
| Operational Current: | 250 A |