1-1695-925170
Schaltbau*C195 S/ 72EV-U2 Schütz
Manufacturer Item No.:
1-1695-925170
Item number:
1-1695-925170
from 1 pieces
415,14 € / 1 pieces
from 5 pieces
345,94 € / 1 pieces
from 20 pieces
294,06 € / 1 pieces
from 50 pieces
266,38 € / 1 pieces
from 100 pieces
249,08 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C195 |
| Product Group: | C195S |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 72 V |
| Operational Voltage: | 220 V |
| Operational Current: | 250 A |