1-1695-294750
Schaltbau*C195 B/ 24EV-U2 Schütz S
Manufacturer Item No.:
1-1695-294750
Item number:
1-1695-294750
from 1 pieces
577,19 € / 1 pieces
from 5 pieces
481,00 € / 1 pieces
from 20 pieces
408,85 € / 1 pieces
from 50 pieces
370,36 € / 1 pieces
from 100 pieces
346,32 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C195 |
| Product Group: | C195B |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 1000 V |
| Operational Current: | 250 A |