1-1695-168467
Schaltbau*C195 W/110EV Schütz W 110V Spule mit Varistor
Manufacturer Item No.:
1-1695-168467
Item number:
1-1695-168467
from 1 pieces
537,78 € / 1 pieces
from 5 pieces
448,15 € / 1 pieces
from 20 pieces
380,93 € / 1 pieces
from 50 pieces
345,08 € / 1 pieces
from 100 pieces
322,67 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C195 |
| Product Group: | C195W |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | CO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 110 V |
| Operational Voltage: | 220 V |
| Operational Current: | 160 A |