1-1695-138773
Schaltbau*C195 S/ 24BD-U1 Schütz S
Manufacturer Item No.:
1-1695-138773
Item number:
1-1695-138773
from 1 pieces
750,91 € / 1 pieces
from 5 pieces
625,75 € / 1 pieces
from 20 pieces
531,89 € / 1 pieces
from 50 pieces
481,84 € / 1 pieces
from 100 pieces
450,54 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C195 |
| Product Group: | C195S |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 220 V |
| Operational Current: | 250 A |