1-1695-103661
Schaltbau*C195 A/ 48EV-U2 Schütz S
Manufacturer Item No.:
1-1695-103661
Item number:
1-1695-103661
from 1 pieces
587,13 € / 1 pieces
from 5 pieces
489,28 € / 1 pieces
from 20 pieces
415,88 € / 1 pieces
from 50 pieces
376,74 € / 1 pieces
from 100 pieces
352,28 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C195 |
| Product Group: | C195A |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 48 V |
| Operational Voltage: | 1000 V |
| Operational Current: | 250 A |