1-1693-205475
Schaltbau*C193 A/ 24EV-U1W1 Schütz
Manufacturer Item No.:
1-1693-205475
Item number:
1-1693-205475
from 1 pieces
617,55 € / 1 pieces
from 5 pieces
514,62 € / 1 pieces
from 20 pieces
437,44 € / 1 pieces
from 50 pieces
396,26 € / 1 pieces
from 100 pieces
370,53 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C193 |
| Product Group: | C193A |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 1000 V |
| Operational Current: | 50 A |