1-1642-273424
Schaltbau*C162 G/ 60NX-D42 Schütz 1pol.
Manufacturer Item No.:
1-1642-273424
Item number:
1-1642-273424
from 1 pieces
2.306,14 € / 1 pieces
from 5 pieces
1.714,82 € / 1 pieces
from 10 pieces
1.490,12 € / 1 pieces
from 20 pieces
1.324,55 € / 1 pieces
from 50 pieces
1.251,22 € / 1 pieces
from 100 pieces
1.182,64 € / 1 pieces
from 200 pieces
1.149,52 € / 1 pieces
from 250 pieces
1.125,87 € / 1 pieces
from 500 pieces
1.108,72 € / 1 pieces
from 1000 pieces
1.099,85 € / 1 pieces
from 1500 pieces
1.093,94 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1.088,02 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1.082,11 € / 1 pieces
from 7500 pieces
1.076,20 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C162 |
| Product Group: | C162G |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 60 V |
| Operational Voltage: | 450 V |
| Operational Current: | 250 A |