1-1640-178976
Schaltbau*C160 M/ 24NV Schütz 1 Pol.
Manufacturer Item No.:
1-1640-178976
Item number:
1-1640-178976
from 1 pieces
1.532,64 € / 1 pieces
from 5 pieces
1.149,48 € / 1 pieces
from 10 pieces
980,88 € / 1 pieces
from 20 pieces
862,11 € / 1 pieces
from 50 pieces
812,29 € / 1 pieces
from 100 pieces
766,32 € / 1 pieces
from 200 pieces
743,33 € / 1 pieces
from 250 pieces
728,00 € / 1 pieces
from 500 pieces
716,51 € / 1 pieces
from 1000 pieces
708,85 € / 1 pieces
from 1500 pieces
705,01 € / 1 pieces
from 2500 pieces
701,18 € / 1 pieces
from 5000 pieces
697,35 € / 1 pieces
from 7500 pieces
689,68 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C160 |
| Product Group: | C160M |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 450 V |
| Operational Current: | 160 A |