1-1626-348824
Schaltbau*C165 C/ 24EV Schütz
Manufacturer Item No.:
1-1626-348824
Item number:
1-1626-348824
from 1 pieces
527,04 € / 1 pieces
from 5 pieces
395,28 € / 1 pieces
from 10 pieces
337,31 € / 1 pieces
from 20 pieces
296,46 € / 1 pieces
from 50 pieces
279,33 € / 1 pieces
from 100 pieces
263,52 € / 1 pieces
from 200 pieces
255,61 € / 1 pieces
from 250 pieces
250,34 € / 1 pieces
from 500 pieces
246,39 € / 1 pieces
from 1000 pieces
243,75 € / 1 pieces
from 1500 pieces
242,44 € / 1 pieces
from 2500 pieces
241,12 € / 1 pieces
from 5000 pieces
239,80 € / 1 pieces
from 7500 pieces
237,16 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C165 |
| Product Group: | C165C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 220 A |