1-1626-103449
Schaltbau*C165 C/ 72EV Schütz
Manufacturer Item No.:
1-1626-103449
Item number:
1-1626-103449
from 1 pieces
554,05 € / 1 pieces
from 5 pieces
415,54 € / 1 pieces
from 10 pieces
354,59 € / 1 pieces
from 20 pieces
311,65 € / 1 pieces
from 50 pieces
293,65 € / 1 pieces
from 100 pieces
277,02 € / 1 pieces
from 200 pieces
268,72 € / 1 pieces
from 250 pieces
263,18 € / 1 pieces
from 500 pieces
259,01 € / 1 pieces
from 1000 pieces
256,25 € / 1 pieces
from 1500 pieces
254,86 € / 1 pieces
from 2500 pieces
253,48 € / 1 pieces
from 5000 pieces
252,09 € / 1 pieces
from 7500 pieces
249,32 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C165 |
| Product Group: | C165C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 72 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 220 A |